Dev LED Ekran Reklam Alanları

Gelişmekte olan bir mecra olarak LED ekranlı billboardlar, geleneksel billboardların sunabileceği kullanım esnekliğinin çok daha fazlasını sunmaktadır. Elektronik billboardlar sadece tam renkli ve geniş format ekranlara değil, aynı zamanda hareketli görüntü ve televizyona özgü ticari reklamları sergileyebilme gibi birçok belirgin avantajlara sahiptir.

LED’lerin en iyi özelliklerinden biri de şehir geneline ya da bölgesel görüntülü reklam ağına çevrilme olasılığıdır. Birbirine bağlı video ekran serileri genel merkezli NOC(Network Operation Center)  yapılarından sıkı bir şekilde kontrol edilmektedir.Sabah saatlerinde evden işe gidenlere ya da akşamüstü alışverişe çıkanlara veya Cuma akşamına özel hafta sonu satış duyurularına kadar, demografik nitelikli olarak hızlı şekilde değiştirilebilmektedir.Her an güncellenebilir ve ulaşılabilir yapıya sahip olması LED ekranları avantajlı yapan en önemli özelliklerindendir.

 Teknolojiye tam entegre olan Innova Medya İzmir’in 11 farklı bölgesindeki LED Ekran panolarıyla bu alanda İzmir’de başı çeken firmalardan olmanın gururunu yaşamaktadır.Ekranlarımızın konumlandırıldığı, İzmir’in en önemli noktalarında bulunan AVM’ler ve Stratejik konumlar ;